Penzion Dukát

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kořenov
Adresa: 
Kořenov 472, PSČ 468 49
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 606 571 809
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penziondukat.cz
www.ceskehory.cz/penziondukat

kapacita  kapacita: 17 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka

Kořenov - Příchovice hlásí 10 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Obsazené termíny

25.12.2018 - 2.1.2019

4.1.2019 - 6.1.2019

2.2.2019 - 9.2.2019

16.2.2019 - 23.2.2019

23.2.2019 - 2.3.2019

Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Kořenov na rozhraní chráněné krajinné oblasti Jizerských hor a Krkonošského národního parku, hned v blízkosti lesa. Vlak 10 minut autobusem. Autem pohodlně z Prahy po E65 až na místo.
Vybavení a služby
Rodinný penzion s kapacitou 17 lůžek s možností několika přistýlek a dětské postýlky. Disponuje jedením dvoulůžkovým, jedením třílůžkovým, a třemi čtyřlůžkovými apartmány s vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou s chladničkou, TV, a WIfI připojením. V přízemí se nachází lyžárna (v létě prostor pro vaše kola), společenská místnost s krbovými kamny s ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Lyžařský vlek 400m od penzionu, ski areály U Čápa, Rejdice a Harrachov jsou vzdáleny cca. 5min. jízdy autem a Tanvaldský Špičák cca.10min. V blízkosti se rovněž nahází rozhledna Štěpánka a rozhledna Járy Cimrmana, známá obec Jizerka, protržená přehrada na Bílé Desné atd. Možnost napojení na Jizerskou magistrálu, spoustu značených cyklotras. V místě je obchod, pošta ... více >>
Provozovatel: Martin Pavlovič
Informace poskytnul: Martin Pavlovič
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz