Na chaloupce

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Pec pod Sněžkou 176
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Na chaloupce chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

Apartmán Na chaloupce se nachází v klidné části Pece pod Sněžkou, v malebném údolí Zeleného potoka. AP se nachází cca 700 metrů od centra, lyžařský areál je vzdálený cca 500 metrů. V letním i zimním období je snadno dostupný autem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v klidné části Pece pod Sněžkou, v malebném údolí Zeleného potoka, v blízkosti parkoviště Zelený potok. Centrum (autobusové nádraží) je vzdáleno cca 700 metrů. Lyžařský areál je vzdálen cca 500 metrů. Dům je snadno dostupný automobilem v letním i zimním období.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V AP pro 4-6 osob se nachází 2/2-lůžkové pokoje, koupelna (sprcha, WC), prostorná kuchyně (základní vybavení - rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, plynový vařič, lednice, nádobí...), obývací pokoj s TV a rozkládacím gaučem pro 2 osoby.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařský areál - 500 metrů od domu. Lanová dráha Sněžka - cca 1,5 km. Centrum města (autobusové nádraží) - cca 700 metrů. Nejbližší restaurace - Hospoda Zelený potok cca 250 metrů.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz