PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Bedřichov » Lázně Bedřichov ****

Lázně Bedřichov ****

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Bedřichov
Adresa: 
Bedřichov 1694
Telefon: 
zobrazit telefony
800 600 888
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
laznebedrichov.cz www.ceskehory.cz/lazne-bedrichov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 70 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 826 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bedřichov

Wi-Fi

Je možný

VŠE ZA JEDNU CENU! Horské lázně na Malinovém Vrchu (826 m.n.m.) s jedinečným výhledem na Ještěd. "Full service" ve čtyřhvězdičkovém standardu včetně procedur od zkušených terapeutů: fyzio, masáže, vířivé vany hydroxeur, masážní vodní lehátka, fango rašelina, lymfodrenáže, Kneippova lázeň, ...


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

****Horské lazně na Malinovém Vrchu (826 m.n.m.) v Bedřichově u Jablonce nad Nisou, s jedinečným výhledem na Ještěd. GPS: 50.7882167, 15.1328572

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc). Na každém pokoji je telefon, wifi, fén, minibar, trezor, váha, hůlky na nordic walking, župan. Plná penze s 1 nápojem ke každému jídlu (pivo, víno, nealko). Káva a koláč odpoledne 15:00-17:00 zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lázeňský provoz: vstupní lékařská prohlídka, 2 procedury (úterý až sobota), další možné za příplatek a dle předpisu lékaře, rozsáhlé balneo, bazén a vířivka, fitness. Příspěvková lázenšká péče: procedury hradí pojišťovna, to garantujeme. Vše vyřídíme, Vy se o nic nestaráte, procedury neplatíte.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marek Vítovec
Informace poskytnul: Marek Vítovec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz