Krajánek

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Dolní Malá Úpa
Adresa: 
Malá Úpa 118
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 731 507 997
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.krajanek.info
www.ceskehory.cz/krajanek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  900 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa počasí Malá Úpa


Poloha a dosažitelnost

Chata Krajánek se nalézá přímo v komplexu "U kostela" ve východních Krkonoších a to 9,5km od Sněžky a 25km od Trutnova. V LÉTĚ: Autem - k chatě Krajánek, která se nalézá v části obce Malá Úpa – U kostela přijedete buď od Malé Úpy – Spálený mlýn nebo z Malé Úpy – Pomezní boudy. Přímo u chaty Krajánek si můžete pronajmout 4 parkovacích místa (jedná se o výjimky ke... více >>

Vybavení a služby

Chata Krajánek Vám nabízí nikým nerušené zázemí v ideálním prostředí k odpočinku a ke sportovnímu vyžití. Kapacita chaty je 21 osob. Krásná kachlová kamna s krbem, TV + satelit, plně vybavená kuchyň2 (2x sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, nádobí), toalety a sprchy na pokoji, ping-pongový stůl, místnost pro kola či lyže.

Rekreace a služby v okolí

V LÉTĚ: V blízkosti chaty je možno si pronajmout neprofesionální fotbalové hřiště, nohejbalové hřiště resp. volejbalové hřiště. Na pomezních boudách se nabízí profesionální sportovní komplex. V ZIMĚ: V blízkosti chaty Krajánek se nachází lyžařský areál „U kostela“, který nabízí lyžování pro celou rodinu (tj. jak začátečníky, tak i pokročilé). Naleznete zde vleky... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslav Brož
Informace poskytnul: Jaroslav Brož
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz