Jizerský pension

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Desná
Adresa: 
Údolní 172, Desná I, 46861
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-704 723 272, 773 334 373
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.jizersky-pension.cz www.ceskehory.cz/jizersky-pension
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 40 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tanvaldský Špičák počasí Tanvaldský Špičák

počasí Desná počasí Desná

Wi-Fi

Je možný

Klimatizace

Sauna

Pension s kapacitou 40 lůžek, ubytování v čisté přírodě pod lesem, nad potokem Bílá Desná. K dispozici je nonstop kamerově střežené parkoviště. Wifi, lůžkoviny, ručníky. Dětské postýlky(možnost povlečení), dětské jídelní židličky.

Obsazené termíny

25.12.2020 - 2.1.2021

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

K pensionu se dá dojet autem. Směr Protržená přehrada. K dispozici je kamerově střežené parkoviště pro 6 aut. Mimo jiné se dá parkovat o 100m dále na centrálním parkovišti.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Lůžkoviny, ručníky. Kuchyně, pro každé patro vybaveny lednicí s mrazákem, elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, myčkou, varnou konvicí, kávovarem, základní vybavení nádobím. Čtyřikrát koupelna, dvakrát pro jedno patro. Každá disponuje sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem. V prvním patře k dispozici pračka a sušička. Wifi, pro každé patro TV. Dětské... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Skiareál Tanvaldský Špičák, Skiareál Detoa, Skiaréna Jizerky, Jakuszyce a okolí – běžky, Protržená přehrada, Mariánské schody, Rozhledny Štěpánka, Špičák, Maják. Vodní nádrž Souš, Babylon Liberec, IQlandia Liberec, ZOO Liberec, cyklistická stezka Járy Cimrmana, Muzeum Járy Cimrmana.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Břevnovská s.r.o.
Informace poskytnul: Daniel Budský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz