Jedna radost

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Maršov
Adresa: 
Horní Maršov 542 24, Lipová ul. 38
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 815 822, 777 638 525
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
jednaradost.eu
www.ceskehory.cz/jednaradost

kapacita  kapacita: 30 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Svoboda nad Úpou počasí Svoboda nad Úpou


Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází necelých 5km od dobře známého lyžařského střediska Pece pod Sněžkou, 8km od Svobody nad Úpou a 15km od Trutnova.

Vybavení a služby

Ubytování v moderně zařízených retro pokojích. 4x apartmá 5-8 lůžek, každý se sociálním zařízením. 1x 3lůžkový pokoj s dětskou postýlkou a sociálním zařízením. 1x 2lůžkový pokoj "SPARTA" s patrovou postelí, bez soc. zařízení. Vybavená kuchyně, společenská místnost, dětský koutek. Možnost dokoupení snídaní.

Rekreace a služby v okolí

V místě pošta, obchod, restaurace. Pec pod Sněžkou - lyžařské středisko, lanovka na Sněžku, bobová dráha Relax Park, lanová park Monkey park, malá ZOO Kolínská Bouda. Trutnov - bowling, krytý bazén, aquapark. Dvůr Králové nad Labem - ZOO Safari.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana 78 s.r.o.
Informace poskytnul: Dlouhá Soňa
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz