Hotel Starý Mlýn

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Rokytno 17, Rokytnice nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 602 957 568, 481 522 340
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotel-stary-mlyn.com www.ceskehory.cz/starymlyn
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 70 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 630 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou

Wi-Fi

Je možný

Rodinný hotel na okraji horní části Rokytnice nad Jizerou v místě začátku turistických cest a těsné blízkosti čtyř lyžařských vleků.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel se nachází v části Rokytno, asi 500m od horního náměstí Rokytnice nad Jizerou, v místě, kde se údolí začíná zvedat do horských strání. Bezproblémový dojezd osobním automobilem až k hotelu i v zimě po udržované silnici s hlídaným placeným parkovištěm přímo u budovy, v létě bezplatným. Autobusové nádraží 300m, vlakové 5km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V celém objektu je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Hotel je vybaven převážně dvoulůžkovými, ale i jedno- až čtyřlůžkovými pokoji vždy s komletním sociálním zařízením a TV se SAT. příjmem a bezplatným internetovým WiFi připojením. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Je zde také jedno apartmá (4+1+1+1) s WC, vanou a sprchou. Nově 2x 4-lůžkový APARTMÁN-STUDIO ve... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hotel má jedinečnou polohu, zejména v zimní sezóně. Čtyři lyžařské vleky jsou vzdálené 100 - 200m a hlavní lyžařské středisko Horní Domky 3 min. autem nebo SKIBUSEM s možností zpětného dojezdu na lyžích až k hotelu. Dále jsou k dispozici upravované běžkařské tratě navazující na systém tras v celých Krkonoších. V obci je mnoho možností využití volného času jako... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Vladimíra Krejčí
Informace poskytnul: Jan Krejčí
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz