České hory » Jeseníky » Ubytování » Praděd » Hotel Sporthotel Kurzovní

Hotel Sporthotel Kurzovní

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Karlova Studánka - Praděd
Adresa: 
Karlova Studánka 149
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 444 190
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kurzovni.eu
www.ceskehory.cz/praded-sporthotel
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 142 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1335 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Praděd počasí Praděd

Ideální místo nejen pro rodinnou rekreaci. Zejména vhodný pro lyžařské kurzy, školy v přírodě a další skupinové akce (firemní školení, semináře, konference, školící místnost). Hostům je k dispozici restaurace, wellness centrum, tělocvična s dětským koutkem, stolní tenis, fitness centrum.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vzhledem k CHKO omezené parkování u hotelu - v zimní sezoně je parkování za poplatek 70,- Kč/den na parkovišti Hvězda, vzdáleném asi 7km od hotelu nebo za poplatek 350,- Kč parkoviště Ovčárna. Z parkoviště Hvězda odjíždí každou celou hodinu kyvadlová doprava na Ovčárnu, zde končí doprava po silnicích, dál už jen rolbou či skútrem (nutná dřívější dohoda s recepcí - pro... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel Sporthotel Kurzovní leží v srdci Národní přírodní rezervace Praděd v CHKO Jeseníky. Je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, lyžařské kurzy, školy v přírodě a další skupinové akce (firemní školení, semináře, konference) K dispozici je i několik vybavených školících místností. Hostům je k dispozici restaurace (kapacita 130 míst), wellness centrum - Whirpool,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí hotelu naleznete několik sjezdových tratí různých náročností, na svahu Pradědu a nad Ovčárnou na tzv. Petrových kamenech. Okolí hotelu je ideální i pro běžecké lyžování. Součástí hotelu jsou denně upravované běžecké tratě různých délek a různé obtížnosti. V blízkosti hotelu je rovněž i lyžařský běžecký areál "Pradědův okruh", který je vhodný pro náročnější... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: WACHAL MORAVIA s.r.o.
Informace poskytnul: Edita Golová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz