Hotel Seifert

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Nové Hamry
Adresa: 
Nové Hamry 13, 362 21 Nové Hamry
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 121 601, +420 606 049 750
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.horskyhotelseifert.cz
www.ceskehory.cz/hotel-seifert

kapacita  kapacita: 33 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  690 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nové Hamry počasí Nové Hamry


Poloha a dosažitelnost
Rekreační a chalupářská oblast Nové Hamry leží v malebném údolí při soutoku Rolavy a Bílého Potoka. Obec obklopují lesnaté vrchy z nichž nejimpozantněji působí masiv Tisovského vrchu (Pajndl) s historickou, kamennou rozhlednou. Údolí Rolavy je branou do přírodního parku Jelení vrch. Hotel Seifert se nachází přímo v centru Nových Hamrů. Můžete se k nám dostat jak... více >>
Vybavení a služby
Hotel Seifert nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových,třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny a zařízeny tak, aby poskytovaly hostům maximální pohodlí. Součástí pokojů je WC, sprcha, TV-sat a samozřejmostí je bezplatné připojení na internet. Součástí hotelu je nekuřácká restaurace, Grill bar, venkovní zahrádka, společenský... více >>
Rekreace a služby v okolí
Letní období je ideální pro cykloturistiku, která je pro své pozitivní působení na organismus v dnešní době velmi vyhledávanou sportovní aktivitou. Nové Hamry leží v srdci Krušných hor a sbíhají se k nim cyklostezky všech stupňů obtížnosti. Svou trasu si tak vyberou všichni příznivci tohoto sportu, ať už to budou rovinaté úseky nebo kopcovité s velkým převýšením. Na... více >>
Provozovatel: Seifert service s.r.o.
Informace poskytnul: Michaela Voláková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz