TOPlist

Horská chata Praha

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Jáchymov, Nové Město
Adresa: 
Jáchymov - Nové Město, č.e. 42+43, 363 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 236 631
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-praha
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 30 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  950 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec počasí Klínovec

počasí Jáchymov počasí Jáchymov


Poloha a dosažitelnost

Horská chata se nachází v místní části Nové Město 3 km od lázeňského města Jáchymov, vzdálena 5 km od Božího Daru.Dostupná po asfaltové komunikaci.

Vybavení a služby

Polovina chaty pro 15 osob má sociální zařízení společné na patře - 1x koupelna, 2x WC, 1 x vybavená kuchyně, lyžárna, jídelna s TV/SAT.

Rekreace a služby v okolí

Bazén - Jáchymov 3km, Boží Dar 5 km, Oberwiesenthal 7km, Ostrov 8km, Karlovy Vary 20km. Pronájem lyžařského vybavení - Boží Dar, Klínovec. Potraviny - Jáchymov 3 km. Restaurace - v místě. Autobusová zastávka - v místě. Zdravotní služba - Nemocnice Ostrov 8km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Eurocamping Bojkovice, s.r.o.
Informace poskytnul: Ing. Josef Pražan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz