České hory » Krušné hory » Ubytování » Horní Blatná » Horská chata Lesní 23

Horská chata Lesní 23

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Blatná
Adresa: 
Lesní 23, 362 37 Horní Blatná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 312 241
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lesni23.com
www.ceskehory.cz/lesni23

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  900 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec počasí Klínovec

počasí Horní Blatná počasí Horní Blatná


Poloha a dosažitelnost
Horská chata se nachází v obci Horní Blatná (cca 25km od Karlových Varů/10km od Božího Daru). Do obce je možné se dostat autem, vlakem i autobusem. Parkování - přímo před objektem.
Vybavení a služby
Chata nabízí 4 pokoje - lůžkoviny k dispozici. Koupelna - 2x sprchový kout, 3x umyvadlo, 3x WC. Kuchyň - zařízená kuch. linka, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák na PB. Společenská místnost - TV, radio/CD, internet. Hračky pro děti, venkovní mini dětské hřiště s pískovištěm.
Rekreace a služby v okolí
Cykloturistika, běžecká magistrála prochází přímo obcí. Lyžování - Pernink, Potůčky, Boží Dar, Klínovec. V obci se nachází 4x restaurace, 3x obchod, muzeum těžby cínu. Relax - Potůčky 6km - krytý bazén, vířivka, sauna, tenis. Tipy na pěší výlet v okolí - Blatenský kanál, Ledová a Vlčí jáma,rozhledna na Blatenském vrchu...
Provozovatel: Petra Matouskova
Informace poskytnul: Petra Matoušková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz