České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Ubytování » Horní Světlá » Horská chalupa - přízemní část s vlastním vchodem

Horská chalupa - přízemní část s vlastním vchodem

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Horní Světlá
Adresa: 
Paní Zdislavy 421, 47001 Česká Lípa
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 256 847
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 670 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Luž počasí Luž

Pronájem části chalupy s vlastním vchodem v pěkné krajině Lužických hor. Oplocená zahrada. Pronájem vhodný pro rodinu s dětmi. K dispozici je 6 luzek, kuchyňský kout (lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, topinkovač, nádobí). Venkovní sezení + ohniště, gril, zahradní sprcha, rybníček u chalup


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v chraněné krajině Lužických hor v malé obci Horní Světlá. Je umístěna v krásné zeleni pod horou LUŽ. Parkování u chalupy. Tradice - Silvestrovský výstup na horu LUŽ na půlnoční oslavu. V zimě super podmínky na bezky. Na běžkách už od chalupy, běžecké trasy pravidelně udržované (5,10,15km). U chalupy pěkný terén pro boby a saně. Pod chalupou malý... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V horské obci se nachází cca 15 chalup + 2 horské hospůdky, obchod 1,5km. Léto - pod chalupou rybnicek, zahradní sprcha, přehrada Naděje 1km, houbaření, turistika, cyklo. V zimě - bezky hned od chalupy. Vhodné i pro začátečníky. Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu vody, el.energie, ložní prádlo, závěrečný úklid (pod podmínkou, že klient po sobě zanechá kuchyňský kout... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí: Heřmanice 8km = Ranč Malevil - veškeré sporty (golf, bowling, tenis, volejbal, sauna, koně atd.), koupaliště. Lužické hory: prehrada Nadeje, Ledová jeskyně, Hvozd, hora LUŽ, Tojštejn, Jedlová, Krompach, Milštejn, Lemberk, Lesní divadlo Sloup a Kytlice, České Svýcarsko. 10min pěšky hranice s Německem - pěší přechod - cyklostezky, aqapark Jonsdorf a Grosschonau.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Bartaškova Zdeňka
Informace poskytnul: Bartaškova Zdeňka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz