PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Jakuszyce » Gospoda Graniczna Bombaj

Gospoda Graniczna Bombaj

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Szklarska Poręba, Jakuszyce
Adresa: 
Szklarska Poręba Jakuszyce 6
Web adresa:
www.ceskehory.cz/gospodagraniczna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

V našem penzionu Vám nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje ve dvou standardech, s koupelnami nebo bez nich. Také vás zveme do naší restaurace pro nejchutnější domácí jídlo v oblasti. U nás se opravdu uvolníte Dále nabízíme: pořádání oslav stravu pro organizované skupiny a zájez


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v Jakuszycích, na Szklarském průsmyku, který odděluje Jizerské hory a Krkonoše.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V našem penzionu Vám nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje ve dvou standardech, s koupelnami nebo bez nich. Také vás zveme do naší restaurace pro nejchutnější domácí jídlo v oblasti. Sauna. U nás se opravdu uvolníte.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V bezprostřední blízkosti je lyžařské středisko pro běh na lyžích (0,5km). 50km běžeckých tratí v Jizerských horách. Lyžařské středisko Babiniec a lyžařský vlek Wiciarka (2km). Lyžařské areály v Harrachově a Rokytnici nad Jizerou (5-7km). Značené cyklistické trasy v Jizerských horách Turistické hraniční přechody v Jizerských horách. Atraktivní turistické trasy v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PHU Grażyna Kropacz Witkowska
Informace poskytnul: 886
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz