České hory » Orlické hory » Ubytování » Bělý » Farma Bílý dvůr

Farma Bílý dvůr

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Machov, Bělý
Adresa: 
Bělý 4, 549 63 Machov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 108 395
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.farmabilydvur.cz www.ceskehory.cz/farmabilydvur
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 490 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Broumovské stěny počasí Broumovské stěny

počasí Police nad Metují počasí Police nad Metují

Teplice nad Metují hlásí 15 - 25 cm sněhu, Typ sněhu: smíšený

Je možný

Ubytování přímo na naší farmě v krásném prostředí CHKO Broumovsko pod Broumovskými stěnami. Pět pokojů a dva apartmány nabízí veškeré pohodlí. Snídaně děláme z domácích výrobků od našich zvířat a včel. Můžete si vyzkoušet starání o zvířata, dojení koz a jiné práce na farmě.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Naše Farma se nachází 3km od Police nad Metují. Do obce se dostanete pravidelnou autobusovou linkou. Nejbližší vlaková zastávka se nachází v Polici nad Metují. Parkovat můžete přímo u farmy na našem soukromém parkovišti.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V objektu máte k dispozici 5 pokojů a 2 apartmány. Každý má svoje sociální zařízení. Apartmány mají navíc kuchyňku s posezením (lednice, vařič, varná konvice - plně vybaveno nádobím). V každém pokoji máte k dispozici ručníky a osušky. Nabízíme domácí snídaně z vlastních výrobků, pečeme pečivo, vyrábíme sýry a pomazánky, pečeme buchty.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přímo v obci se nachází cyklotrasy a trasy pro turisty. Přímo u farmy se nachází i udržované běžkařské trasy. Malý rybník na koupání máme hned za vesnicí. V okolí se nachází koupaliště, krásná příroda, památky, muzea vše co by vás mohlo na dovolené zajímat.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Tomáš Ekrt
Informace poskytnul: Ekrt Tomáš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz