Dlouhá tráva

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Josefův Důl, Dolní Maxov
Adresa: 
Josefův Důl - Dolní Maxov č.p.248
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-222 956 576, 723 133 552, 721 402 612
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-222 956 576
Web adresa:
www.dtjd.eu
www.ceskehory.cz/dlouhatrava

kapacita  kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  680 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ski areál Lucifer počasí Ski areál Lucifer


Poloha a dosažitelnost
Rodinný domek „Dlouhá tráva“ s výhledem na Krkonoše najdete v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory v nadmořské výšce cca 680 m n.m. téměř v nejvyšší části Dolního Maxova, přesně 1,4 km od místní tabule Josefův Důl ze směru od Jablonce n.Nis. a Lučan. GPS souřadnice: Loc: 50°46'22.061"N, 15°14'11.91"E. Více ... více >>
Vybavení a služby
Celková kapacita domku je 7 osob. K dispozici jsou dva pokoje: 1 čtyřlůžkový a 1 třílůžkový. Přistýlky jsou možné. Společné sociální zařízení se sprchovým koutem je v přízemí. K dispozici je zařízený kuchyňský kout pro vlastní vaření, jídelní kout a obytná část s TV a krbem. Koupelna s pračkou. Vytápění celého objektu je elektrické. V přízemí podlahové a v podkroví ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Lyžařský vlek Donťák je vzdálen cca 400m. Příjezd k vleku je možný na lyžích přímo od domku a návrat ze sjezdovky rovněž. V Jos.Dole jsou další 3 vleky + 1 dětský.Do Jablonce nad Nisou je cca 8km, sjezdovka Tanvaldský Špičák 3,5km, areál Severák 3km a Bedřichov 6km, zimní středisko Harrachov 14km. Vyznavači bílé stopy se mohou v Josefově Dole napojit i na tratě ... více >>
Provozovatel: Renata Scholzová
Informace poskytnul: majitel
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz