PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Radimovice u Sychrova » Chaty Renata a Květa

Chaty Renata a Květa

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Radimovice u Sychrova
Adresa: 
Radimovice 52, 463 44 Sychrov
Telefon: 
zobrazit telefony
605 524 416, 732 932 496
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-sychrov.cz www.ceskehory.cz/chata-sychrov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Liberec

Wi-Fi

Je možný

Dvě samostatné chaty u lesa 7km od Turnova pro rodinné pobyty. Renata 5-8 osob (2+3+3lůžka), 2x příslušenství. Květa 8-12osob (2+3+3+4+ přistýlka/postýlka), 3x příslušenství (sprcha, vana, WC), el.vytápění, zakrytý venkovní bazén s přihříváním vody TČ u obou objektů, v obci sport.areál, dět.hřiště


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekty se nachází v obci Radimovice 200m od Zámku Sychrov. Příjezd je po dálnici PRAHA - LIBEREC, odbočka Paceřice, první sjezd za Turnovem. Vzdálenosti 7km od Turnova a 20km od Liberce. Bezproblémový výjezd na silnici v zimním období.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekty kompletně vybaveny. Teplá studená voda. Elektrické topení. Objekty po celkové rekonstrukci. V ceně lůžkoviny. V hlavní letní i zimní sezóně jsou pouze týdení pronájmy. Kryté venkovní bazény s ohřevem vody tep.čerpadlem, houpačka, houpací lavice, skluzavka, dětský domeček, pískoviště, Květa - stůl na stolní tenis, zahrada s nábytkem, lehátka, gril. Možnost... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obchod s potravinami, restaurace, pošta,ten. kurty, multifunkční hřiště, jízda na koních - 2km, cyklotrasy, Zámek Sychrov. Vlakové a autobusové spojení. Turnov: Skalní město, hrady a zámky v Českém ráji. Liberec: Centrum Babylon, Skiareál Ještěd. www.radimovice.cz, www.obecsychrov.cz, www.severnicechy.info, www.cesky-raj.info

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Renata Hoffmanová
Informace poskytnul: Renata Hoffmanová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz