Chaty Machovice

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Bečva, Kněhyně
Adresa: 
Horní Bečva - Kněhyně, 756 57
Telefon: 
zobrazit telefony
739 106 460
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatymachovice.cz
www.ceskehory.cz/chatymachovice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 37 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pustevny počasí Pustevny

Last Minute

Termín: 28.6.2019 - 30.6.2019
   • 16 osob za cenu 260,- /osoba/noc
Poznámka: Cena 520Kč/osoba/2 noci (víkend) při počtu 16 osob v chatě M1, cena zahrňuje veškeré poplatky i povlečení. Pobyt lze prodloužit až do 4.7.2019 v ceně všech 6 nocí za 225Kč/osoba/noc.
Termín: 1.7.2019 - 4.7.2019
   • 24 osob za cenu 220,- /osoba/noc
Poznámka: Platí při 3 nocích při počtu 24 osob v chatě M1 + M2, cena zahrňuje veškeré poplatky i povlečení, lze zůstat i méně nocí či méně osob za vyšší cenu osoba/noc.
Termín: 8.7.2019 - 12.7.2019
   • 16 osob za cenu 235,- /osoba/noc
Poznámka: Platí při 4 nocích při počtu 16 osob v chatě M1, cena zahrňuje veškeré poplatky i povlečení. Lze i méně nocí či méně osob za vyšší cenu osoba/noc.
Termín: 15.7.2019 - 20.7.2019
   • 16 osob za cenu 230,- /osoba/noc
Poznámka: Platí při 5 nocích při počtu 16 osob v chatě M1, cena zahrňuje veškeré poplatky i povlečení, lze zůstat i méně nocí za vyšší cenu osoba/noc.
Termín: 27.7.2019 - 3.8.2019
   • 16 osob za cenu 225,- /osoba/noc
Poznámka: Platí při 7 nocích při počtu 16 osob v chatě M1, cena zahrňuje veškeré poplatky i povlečení, lze zůstat i méně nocí za vyšší cenu osoba/noc.
Termín: 3.8.2019 - 10.8.2019
   • 8 osob za cenu 225,- /osoba/noc
Poznámka: Platí při 7 nocích při počtu 8 osob v chatě M2, cena zahrňuje veškeré poplatky i povlečení, lze zůstat i méně nocí za vyšší cenu osoba/noc.
Termín: 17.8.2019 - 24.8.2019
   • 8 osob za cenu 225,- /osoba/noc
Poznámka: Platí při 7 nocích při počtu 8 osob v chatě M2, cena zahrňuje veškeré poplatky i povlečení, lze zůstat i méně nocí za vyšší cenu osoba/noc.

Poloha a dosažitelnost

Chaty se nachází na samotě v klidné části Kněhyně obce Horní Bečva v Beskydech, které je zapsáno na listině chráněných památek a přírodních rezervací UNESCO. Jsou situovány cca 15 km od města Rožnov pod Radhoštěm, které je známé svým nejstarším Valašským muzeem v přírodě. • Chaty obklopuje nádherná krajina, tiché a klidné prostředí na samotě, které je v letní... více >>

Vybavení a služby

Lze ubytovat až 37 OSOB - 24 osob pohodlně + 13 osob přistýlky, více informací v sekci: Pokoje, ložnice, ... POVINNĚ VOZIT DOMÁCÍ OBUV - ZÁKAZ NOŠENÍ VENKOVNÍ OBUVI! 1) První chata (VĚTŠÍ M1) - má 4 pokoje - pro 16 osob ***(lze až 24 osob - přistýlky). Kromě pokoje č. 4 je na každém pokoji jídelní stůl s židlemi. • Pokoj č.1 - Čtyřlůžkový (až... více >>

Rekreace a služby v okolí

Dětské hřiště, travnaté volejbalové + nohejbalové hřiště apod. u chat ZDARMA, 100m od chat tenisový kurt (pouze v obuvi na tenis) a menší lyžařský vlek (v provozu pouze pokud je dostatek sněhu). Možnost využití soukromé sauny. Sportovní vybavení je nutno vzít s sebou (sítě na hřištích jsou). Především v zimě u chat děti využijí velké kopce k sáňkování, bobování,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bártek, Bártková
Informace poskytnul: majitel
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz