Chata v Suchém

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bystřice nad Olší
Adresa: 
Bystřice nad Olší
Telefon: 
+420-724 970 838
Web adresa:
chata-v-beskydy.cz
www.ceskehory.cz/puczok

kapacita  kapacita: 9 lůžek

počasí Mosty u Jablunkova počasí Mosty u Jablunkova


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v Moravskoslezských Beskydech, v obci Bystřice nad Olší, kterou najdete zhruba v polovině vzdálenosti mezi městy Třinec a Jablunkov. Od centra obce je vzdálená 2 kilometry, tato část obce se jmenuje Suchý.
Vybavení a služby
Jedná se o jednoduše vybavenou chatu s devíti lůžky a dětskou postýlkou. Kuchyň je vybavená lednicí, plynovým sporákem, mikrovlnkou a varnou konvicí.WC, sprcha. V zahradě je kromě jednoduchého posezení s ohništěm i malé hřiště, betonový stůl na pingpong a nadzemní bazén 7x3,5 m. Dále je zde i malá sauna a vana pro dvě osoby. K dispozici jsou zde i ruské kuželky, elektronické šipky a stolní fotbal.
Rekreace a služby v okolí
Místo je vhodné pro houbaření, turistiku, cykloturistiku a pro milovníky klidu. Obchody, restaurace a krytý bazén jsou v centru obce (2km). Turisty často navštěvovanými místy v okolí jsou rozhledna na Čantoryji, odkud jsou krásné výhledy na českou i polskou stranu a v případě příznivého počasí i na Tatry, a pak také bobová dráha a sportovní areál v Mostech u Jablunkova při slovenské hranici.
Provozovatel: Puczok Josef
Informace poskytnul: Josef Puczok
TOPlist