Chata U Polášků

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Bečva, Horní Rozpité
Adresa: 
Dolní Bečva Horní Rozpité U Polášků (U odbočky na Jurkovec)
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 128 775, 597 431 144
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.upolasku.cz/
www.ceskehory.cz/upolasku

kapacita  kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  560 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pustevny počasí Pustevny


Poloha a dosažitelnost
Umístění chaty: Dolní Bečva, část obce Horní Rozpité, GPS: 49°27'40.863"N, 18°13'46.616"E Obec Dolní Bečva a chata v Horním Rozpitém (560m nad mořem) se nachází na Valašsku v Moravskoslezských Beskydech, asi 7km (10 min) východně od Valašského muzea v přírodě (skanzenu) v Rožnově pod Radhoštěm, tj. cca 17km (20 min) jižně od AQUAPARKU ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo... více >>
Vybavení a služby
Nově postavená patrová chata, nacházející se 2,5 km od centra obce Dolní Bečva, leží na klidném a slunečném místě nad zurčícím potůčkem a nabízí překrásný pohled do údolí Horního Rozpitého a na okolní svahy hor. Půdorys 8x4m disponuje vybavenou kuchyní (lednice, mikrovlnná trouba, kávovar) s jídelní částí, 2 ložnicemi, koupelna s 1 sprchou a 2 toaletami... více >>
Rekreace a služby v okolí
Obchod potraviny cca 1km. Restaurace cca 1km. Nákupy obchodní centra Rožnov p.R. (Billa, Lidl, Albert, elektro atd.) cca 7km. • Koupání: (7km) koupaliště Rožnov p.R., 17 km AQUAPARK Frenštát p.R., 7km krytý bazén Rožnov p.R., 16km přehrada Horní Bečva. • Lyžování: nejbližší lyžařský areál Pustevny (lyžařská škola) 16km autem / 3km severovýchodně na běžkách nebo... více >>
Provozovatel: Valentina VASHKOVÁ
Informace poskytnul: Pavel VAŠEK
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz