České hory » Krušné hory » Ubytování » Háj u Loučné » Chata Štěpánka

Chata Štěpánka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Loučná pod Klínovcem, Háj
Adresa: 
Háj u Loučné čp. 16
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-721 375 165
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.domu.net/klinovec
www.ceskehory.cz/stepanka-klinovec

kapacita  kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec počasí Klínovec

počasí Loučná pod Klínovcem počasí Loučná pod Klínovcem


Poloha a dosažitelnost
Chata se nalézá v obci Háj u Loučné pod Klínovcem - od hraničního přechodu Boží Dar směr Vejprty. Pod Klínovcem (konec lesa), na křižovatce u hotelu Nástup doprava, a cca po 100m doleva do obce Háj. Od cedule, označující začátek obce Háj je to osmnáctý objekt po pravé straně silnice (v těsné blízkosti hotelu Johanka). K objektu vede asfaltová silnice.
Vybavení a služby
Kuchyň je vybavena el.sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, kávovarem, varnou konvicí, sendvičovačem a veškerým potřebným nádobím. V obývacím pokoji je rádio, SAT TV, krb, jídelní a sedací souprava. V letním období je přístup na terasu. Ubytování ve dvou dvoulůžkových a jedné třílůžkové ložnici s možností 1 přistýlky.Zákazník si přiveze vlastní povlečení, nebo si ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Pro milovníky zimních sportů jsou připraveny lyžařské sjezdovky a vleky na severním svahu Klínovce, které jsou upravovány technickým sněhem. Lze využít i večerního lyžování při umělém osvětlení. Na Klínovci je k dispozici lyžařská škola a půjčovna lyžařského vybavení. Lze využít i upravené sjezdovky a vleky na Neklidu, v nedalekém Božím Daru nebo navštívit sjezdovky a ... více >>
Provozovatel: Petr Štěpánek
Informace poskytnul: Petr Štěpánek
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz