Chata Rudník

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rudník
Adresa: 
Rudník 73
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-736 506 610
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatarudnik.cz
www.ceskehory.cz/chatarudnik

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá Hora počasí Černá Hora

počasí Hostinné počasí Hostinné


Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v klidné obci Rudník na úpatí Krkonoš. V okolí je dosti možností na zimní sporty (Černy Důl, Herlíkovice, Janské Lázně, Mladé Buky a další) a přímo nad chatou jsou upravované dráhy pro běžkaře. Pro cyklisty tu jsou cyklostezky a pro houbaře krásné lesy...

Vybavení a služby

Chata nabízí celoroční možnost ubytování v Krkonoších s kapacitou 12 lůžek a dvě postýlky . Zaměřujeme se na rodiny s dětmi, k dispozici jsou dvě postýlky. Dále nabízíme zapůjčení pěti kol zdarma. V ceně máte kapsle do kávovaru, studený nápoj (limo, džus a pivo), čaje a kávu. V chatě jsou dvě dvoulůžkové ložnice a dvě rodinné čtyřlůžkové ložnice v podkroví, herna... více >>

Rekreace a služby v okolí

Veškere možnosti o rekreaci a služeb v okolí neleznete na strankach www.chatarudnik.cz

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Svarovska Veronika
Informace poskytnul: Svarovsky Vit
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz