TOPlist

Chata Pecka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Pec pod Sněžkou 171
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 103 041
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatapecka.cz
www.ceskehory.cz/chatapecka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost

Chata Pecka stojí v centru Pece pod Sněžkou, 100m od autobusového nádraží směrem k lyžařskému areálu, po levé straně hlavní ulice mezi hotelem Hvězda a Městským úřadem. Vlakem do Svobody nad Úpou a pak autobusem do Pece - 100m pěšky, autem až k chatě na vlastní parkoviště. Výhodná poloha pro výlety i lyžování.Doporučujeme pro skupinu rodin s dětmi či skupinu přátel pro útulné prostředí a nerušený pobyt.

Vybavení a služby

Chata je po úplné rekonstrukci zařízena ve stylu 50.-60.let (retro Brusel). Vlastní parkoviště mimo hlavní ulici, lyžárna, sušárna obuvi, 2-4lůžkové pokoje s lůžkovinami i povlečením. 1x 2-4lůž.apartmá s vlastní kuch.a soc.zařízením - velmi klidné. Topení ústřední - možnost přitápění v chladném létě. Dobře vybavená kuchyň pro vlastní vaření, sporák se sklokeramickou... více >>

Rekreace a služby v okolí

Turistika v širokém okolí, výhodná poloha pro všechny směry výletů do okolí Pece. V zimě 100m k přibližovacímu vleku do hlavního lyž.areálu, zpět na chatu na lyžích. K dětským vlekům 300m. Lyžařská škola naproti chatě. Restaurace všeho druhu v blízkém okolí. Samoobsluha 200m. Sportovní areál s bazénem, posilovnou, saunou, squashem v hotelu Horizont - 300m. Tenisový... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ruina a.s.
Informace poskytnul: Alena Sittová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz