České hory » Český Ráj » Ubytování » Smrčí » Chata na Červenici

Chata na Červenici

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Mírová pod Kozákovem, Smrčí
Adresa: 
Mírová pod Kozákovem, Smrčí, Červenice
Telefon: 
+420-603 296 681
Web adresa:
chatanacervenici.cz
www.ceskehory.cz/chatanacervenici

Poloha a dosažitelnost
Vítejte na Červenici! Chata na Červenici, Český ráj. Nachází se na klidné polosamotě u lesa v obci Mírová pod Kozákovem - Smrčí, v místní části "Červenice". Chata je situována na jižní straně Ještědskokozákovského hřebene, zhruba 10km od města Turnova.
Vybavení a služby
Chata je kapacitně určena pro 5 osob s možností přistýlky (po předchozí dohodě s majitelem). Ubytovaným je k dispozici vybavená kuchyňská linka – elektrický vařič, lednička, rychlovarná konvice. V chatě dále najdete obývací místnost s krbovými kamny a barevnou televizí. Samozřejmě nechybí ani koupelna se sprchovým koutem a splachovacím WC. V podkroví objektu jsou 2 ložnice – jedna z nich s velkým balkónem.
Rekreace a služby v okolí
Chata na Červenici - chata v Českém ráji se nachází na ideálním výchozím místě pro turistiku i cykloturistiku. Na vrchol strážné "achátové hory" Českého ráje a Podkrkonoší, Kozákova, je to po ještědskokozákovském hřebenu, který Vám nabídne unikátní rozhled do kraje od Krkonoš až po České Středohoří, zhruba 3 km. Koupání je možné v Železném Brodě (4km) nebo ve Vesci ... více >>
Provozovatel: Velova Iveta
Informace poskytnul: Vele Aleš
TOPlist