Chata Malenka - Malenovice, Frýdlant nad Ostravicí
České hory » Beskydy » Ubytování » Malenovice » Chata Malenka

Chata Malenka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Malenovice
Adresa: 
Malenovice če. 0220
Telefon: 
+420-777 788 999 (9:00 - 19:00)
Web adresa:
www.chatamalenka.cz
www.ceskehory.cz/chatamalenka

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pustevny počasí Pustevny


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází vedle lyžařské sjezdovky na úpatí Lysé hory. V letních měsících je parkování možní řešit přímo u chaty. V zimních měsících pak dle sněhových podmínek a druhu náhonu vašeho vozidla buď u chaty, nebo 400m od ní u vleku (parkování zdarma). V případě parkování u vleku Vám zajistíme přepravu vašich věcí až k chatě.
Vybavení a služby
Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 10 osob ve 4 ložnicích. 1NP: kuchyň, jídelna, koupelna (2x sprchovací kout, 2x umyvadlo, 1x WC), druhé WC - umístěno v samostatné místnosti. 2NP: obývací místnost, 4 lůžkový pokoj a dva 2 lůžkové pokoje, infrasauna, zimní zahrada a terasa. 3NP: 2 lůžkový pokoj. Ložní prádlo a ručníky jsou zahrnuty v ceně ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Okolí je vhodné pro lyžování (sjezdové i běžecké) - značené turistické stezky, cykloturistiku, pěší turistiku, houbaření. Před chatou je k dispozici venkovní posezení. Na lyžích dojedete přímo k vleku (vzdálenost cca 100m). Blízká lyžařská střediska: Malenovice, Ostrá, Na Čele - Ostravice, Lysá hora, Opálená, Biocel Zlatník, Zlatník - Fela, Palkovice – Za domem, TJ Radegast.
Provozovatel: Angel Bratovanov
Informace poskytnul: Angel Bratovanov
TOPlist