Chata Libela

Druh ubytování: 
Ubytovna
Místo: 
Boží Dar
Adresa: 
Boží Dar č.ev.45
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 775 116 266
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatalibela.cz
www.ceskehory.cz/libela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 39 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Boží Dar počasí Boží Dar


Poloha a dosažitelnost

Centrum obce Boží Dar, 200m od dětského centra Novako, 500m od sjezdovky Praha.

Vybavení a služby

Chata je definována jako turistická chata a tomu odpovídají dispozice. V přízemí je vstupní chodba a přezouvárna, společné sprchy, společné WC (rekonstrukce v roce 2016). Dále je v přízemí kuchyň (rekonstrukce v roce 2019), kde je trouba, MW trouba, myčka a dvě indukční plotny, dvě lednice. Jídelna a společenská místnost s TV. V 1.patře je 8 pokojů: 2x 1... více >>

Rekreace a služby v okolí

V obci je infocentrum s poštovním úřadem, dva obchody se smíšeným zbožím, půjčovny lyží, kol, koloběžek a dalším sportovním vybavením, sport shop, dětské hřiště, dětská sjezdovka.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: DATEZA, s.r.o.
Informace poskytnul: Jitka Pelíšková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz