Chata Eskymo

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Hynčice pod Sušinou
Adresa: 
Hynčice pod Sušinou č.e. 100
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 773 400
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chataeskymo.cz
www.ceskehory.cz/chataeskymo

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  675 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ski Areál Kraličák počasí Ski Areál Kraličák

počasí Hynčice pod Sušinou počasí Hynčice pod Sušinou

Kraličák hlásí 50 - 150 cm sněhu, Typ sněhu: prachový


Poloha a dosažitelnost
Chata Eskymo se nachází v lyžařském středisku Hynčice pod Sušinou v podhůří Kralického Sněžníku. Je situována v západním svahu na konci příjezdové komunikace a z terasy v podkroví nabízí krásný výhled na panorama Jeseníků. Parkování dvou osobních automobilů je možné přímo před chatou. Nejbližší lyžařský vlek (Tatrapoma Kaple) je od chaty vzdálen 150m. • Autem: z ... více >>
Vybavení a služby
Chata Eskymo je pojmenována po legendárním polárníkovi Janu Eskymo Welzlovi. Kapacita ubytování je celkem 9 lůžek ve dvou samostatných ložnicích v podkroví a na rozkládací pohovce v obytném prostoru v přízemí. Chata je vybavena moderní kuchyňkou (kompletně zařízenou) s jídelnou a obytným prostorem s velkou plochou TV, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, dalším ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Lyžařské středisko Kraličák (www.skikralicak.cz) 150m, hotel Sněženka (krytý bazén, bowling) 1km, horská chata Návrší 4km, Staré Město (bankomat, pošta, obchody, restaurace) 6km, Kralický Sněžník (vrchol 1424m n.m.) 10km, lyžařské středisko Kunčice 10km, chata Paprsek (www.paprsek.cz) 15km, lyžařské středisko Dolní Morava 25km, Šumperk (nemocnice) 30km.
Provozovatel: Naturstav s.r.o.
Informace poskytnul: Jan Trubačík
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz