České hory » Krušné hory » Ubytování » Český Jiřetín » Chata Český Jiřetín

Chata Český Jiřetín

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Český Jiřetín
Adresa: 
Český Jiřetín ev.číslo 98
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 331 460
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chataceskyjiretin.cz
www.ceskehory.cz/chataceskyjiretin

kapacita  kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  740 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Klíny počasí Klíny

počasí Český Jiřetín počasí Český Jiřetín

Last Minute

Termín: 18.11.2018 - 23.11.2018
   • Celý objekt za cenu 5000,- Kč/objekt/týden
Poznámka: Neděle příjezd 16H, odjezd kdykoliv do pátku 23/11 dle domluvy

Obsazené termíny

27.12.2018 - 1.1.2019

2.3.2019 - 9.3.2019

Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v obci Český Jiřetín v Krušných horách v části zvané Mlejnky. Přímo v obci je hraniční přechod do Německa. V blízkosti chaty se nachází lyžařský vlek, další sjezdovky patřící Ski areálu Český Jiřetín (ski.ceskyjiretin.cz) jsou nedaleko v obci. Ski areál Klíny (www.kliny.cz) je ve vzdálenosti 13km, na německé straně pak najdete oblíbený Ski areál ... více >>
Vybavení a služby
V přízemí předsíň, koupelna, kuchyň spojená s obývacím pokojem, v patře 2 ložnice. Koupelna (sprchový kout) a WC. Krbová kamna (vytopí celý objekt), možnost přitopení elektrickými přímotopy. Dřevěné schodiště z obýváku do podkroví je v obou směrech jištěno zábranami pro malé děti. Parkování 30m od objektu na příjezdové cestě, cesta v zimě udržovaná plužením. ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Výlety v okolí jak na české tak německé straně nezničené části Krušných hor v okolí vodní nádrže Fláje a Ruschenbach, Flajský plavební kanál ze 17.století, rozhledna Jeřabina, přírodní rezervace Černý rybník, vyhlídka Puklá skála. Ideální na pěší a cykloturistiku, v zimě běžkařská magistrála 2 min od chaty.
Provozovatel: Michal Váňa
Informace poskytnul: Michal Váňa
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz