Chata Bystré

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Bystré u Dobrušky
Adresa: 
Chata Evelína Bystré, Bystré u Dobrušky, 518 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 339 743
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chata-evelina.webnode.cz
www.ceskehory.cz/chatabystre

kapacita  kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Deštné v Orlických Horách počasí Deštné v Orlických Horách

počasí Ski areál Sedloňov počasí Ski areál Sedloňov

Deštné v O.h. hlásí 15 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Obsazené termíny

27.12.2018 - 2.1.2019

18.1.2019 - 20.1.2019

31.1.2019 - 3.2.2019

9.2.2019 - 13.2.2019

Poloha a dosažitelnost
Chata Bystré má příjemou polohu v údolí potoka na okraji stejnojmenné obce u koupaliště v podhůří OH. Cca 10 km je vzdálené Nové Město nad Metují, do Dobrušky je to cca 8 km. Sjezdovky v Sedloňově a v Deštném jsou vzdálené 5 a 9 km. Přehrada Rozkoš u Jaroměře je vzdálena 18 km. Příjezd: Hradec Králové - Třebechovice - Opočno- Dobruška - směr na Deštné v Orlických ... více >>
Vybavení a služby
Kapacita: 5 pokojů po 4 lůžkách( s lůžkovinami a povlečením). Každý pokoj má lednici,předsíňku s vestavěnými skříněmi. V objektu je společná kuchyně s jídelní částí. Kuchyně je kompletně vybavená -sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, veškeré nádobí a dvě ledničky, mrazák. Z kuchyně je přístup na terasu s ohništěm a pískovištěm pro děti. K dispozici je sklad na ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Vhodné pro turistiku, cykloturistiku, nordic walking. Místní koupaliště a sportovní areál jsou vzdáleny 100 m. U koupaliště je nově otevřen kiosek s občerstvením s příjemným venkovním posezením i v nepříznivém počasí. V Dobrušce - krytý bazén a koupaliště s vyhřívanými bazény,fitness, sauna. V Novém Městě je bowling, krytá sportovní hala. V Dobřanech (5km) ... více >>
Provozovatel: Evproch s.r.o.
Informace poskytnul: Eva Procházková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz