PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Chata Anička

Chata Anička

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 270, Pec pod Sněžkou
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Chata Anička chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 670 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

počasí Velká Úpa

Wi-Fi

Je možný

Dřevěná chata, v přízemí kuchyň s jídelnou (domácí kuchyně i vlastní vaření), společenská místnost, sprchy a toalety. V prvním patře devět ložnic. Ložnice jsou 2-4 lůžkové. Celkem 27 postelí. K chatě je možno dojet autem, cca 40m od hlavní silnice. Provoz v létě i v zimě.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Anička, leží na začátku obce Velká Úpa, Pec pod Sněžkou. K chatě se dá dojet autem, vlastní parkoviště v létě i v zimě. V blízkosti (250m) autobusová zastávka "Pec p.Sněžkou, Velká Úpa, Vavřincův Důl".

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Anička má kapacitu 27-mi lůžek v 9-ti pokojích. V chatě je Wi-Fi připojení k internetu. Pro ubytované nabízíme stravování. Snídaně - švédský stůl, obědy a večeře jako jednotné menu. Možnost vlastního vaření.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Pro děti je k dispozici lyžařský vlek 200m od chaty, skibus (250m) dopraví zájemce do lyžařských center zdarma. Letní sezóna: Na přání lze připravit grilování, případně krkonošské speciality. Možnost pořádání táboráků.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz