Chalupa Volkov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Velké Karlovice
Adresa: 
Chrudinová Yvonna, Velké Karlovice 0317E, 75606
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 060 957
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chalupa-volkov.wz.cz www.ceskehory.cz/chalupa-volkov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 640 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kyčerka počasí Kyčerka

počasí Velké Karlovice počasí Velké Karlovice

Wi-Fi

Je možný

Klimatizace

Sauna

Klasická, stylová, dřevěná chalupa pro max 9 osob + dětská postýlka v klidném prostředí na okraji obce Velké Karlovice v Moravskoslezských Beskydech.

Silvestr 2020 / 2021

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2020
Přivítejte příchod Nového roku 2021 v objektu Chalupa Volkov

Last Minute

Termín: 20.9.2020 - 25.9.2020
   • Celý objekt za cenu 1500,- /objekt/noc
Poznámka: Do 4 osob cena 1000,-Kč+u obou cen spotřeba energie+turistický poplatek 21-Kč/noc+spotřeba vody 30-Kč+při topení v kachlových kamnech 100,-Kč/noc+1000,-Kč vratná kauce, při v pořádku převzetí chalupy
Termín: 4.10.2020 - 9.10.2020
   • Celý objekt za cenu 1500,- /objekt/noc
Poznámka: DO 4 osob 1000,-Kč/noc/chalupa+spotřeba energie+turistický popl.21,-Kč/noc+30,-Kč voda/noc+100,-Kč dřevo/noc/pokud se topí v kachlových kamnech/+1000,-Kč kauce, vratná při v pořádku převzetí chalupy

Obsazené termíny

18.9.2020 - 20.9.2020

18.9.2020 - 20.9.2020

25.9.2020 - 27.9.2020

2.10.2020 - 4.10.2020

8.10.2020 - 15.10.2020

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ze směru od Vsetína po cca 600m na konci u přízemní zeleno-bílé budovy odbočte vpravo a chalupa Volkov je třetí vpravo. Ze směru od Soláně (Rožnova p.R), na kruhovém objezdu první výjezd, směr Vsetín, na konci modrého zábradlí u začátku zeleno-bílé budovy odbočte vlevo a chalupa Volkov je třetí vpravo. Tři parkovací místa (celoročně).POZOR-Chalupa má č. p. 0317, GPS... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Klasická, stylová, dřevěná chalupa pro max.9 osob + dětská postýlka. Vybavená kuchyně (nádobím, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, elektrický sporákem, remoskou, lednicí, s posezením u kachlových kamen. Obývací pokoj s dvěma lůžky, velkým stolem, lavicí, TV. V podkroví 7 lůžek+dětská postýlka. Koupelna - teplá voda. WC, umyvadlo. Topení kombinované... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Léto - koupaliště cca 400m od chalupy. Přírodní koupání - Karolínka s písečnou pláží 3km. Krytý bazén - Vsetín, Rožnov p.R. (Valašské muzeum, skanzen). Wellness hotel Horal (mořská voda), golf.Půjčovna koloběžek,BIKE PARK-Kyčerka.Jízda na koních. Cykloturistika - cyklotrasa V.Karlovice - Vsetín - V.Meziříčí - Rožnov p.R. - Soláň cca 85km( vhodná i pro kol.brusle),... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chrudinová Yvonna
Informace poskytnul: Chrudinová Yvonna
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz