Chalupa U Tří veverek - Horní Lipová, Lipová - lázně, Jeseník
České hory » Jeseníky » Ubytování » Horní Lipová » Chalupa U Tří veverek

Chalupa U Tří veverek

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Lipová - lázně, Horní Lipová
Adresa: 
Horní Lipová 129, 790 63 Lipová - Lázně
Telefon: 
+420- 604 356 147
Web adresa:
www.chalupautriveverek.cz
www.ceskehory.cz/chalupautriveverek

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ramzová - Šerák počasí Ramzová - Šerák

počasí Lipová-lázně počasí Lipová-lázně


Poloha a dosažitelnost
Chalupa U Tří veverek se nachází v blízkosti lesů a luk ( ideální pro houbaření a odpočinek, v zimě pro sáňkování)a je 500 m od hlavní silnice směr Jeseník - Hanušovice - Hradec Králové. Autobusová zastávka je 4500 m od objektu, vlaková stanice je vzdálená 1,5 km.Umístěná na klidné místě mimo dosah hlavní frekventované cesty, tím je vhodná i pro malé děti.
Vybavení a služby
Chalupu tvoří přízemí a podkroví. V přízemí je prostorná ložnice až pro 4 osoby (manželské lůžko a patrová postel), plně vybavená kuchyňka (s myčkou na nádobí, lednicí s mrazákem (2x), indukční varnou deskou, elektrickou troubou na pečení, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí), v přízemí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, společenská místnost s dětským ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Vnitřní bazén v nedalekém hotelovém areálu 2km od chalupy, 300m od chalupy je hřiště s tenisovým kurtem, cyklistické a turistické stezky Lipovské stezky a Rychlebské stezky, mini ZOO 2 km, v okolí od 1 km do 4 km jsou lyžařské areály se školičkami pro děti, udržované a upravované běžkařské tratě, které vedou přímo nad chalupou. Lesní bar - republiková rarita - 4,5 km pěší chůzí přímo od penzionu.
Provozovatel: TRIVIUM TRADE s.r.o.
Informace poskytnul: Petra Žáčková
TOPlist