Chalupa U první skály

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Dolní Chřibská
Adresa: 
Dolní Chřibská č.p. 5, 407 44 Chřibská
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 404 347
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.uprvniskaly.cz
www.ceskehory.cz/uprvniskaly
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  310 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Česká Kamenice počasí Česká Kamenice


Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází na klidném místě v obci Chřibská a obtéká jej říčka Chřibská Kamenice. Přítomnost řeky dodává místu velmi romantickou atmosféru, která vyniká především ve večerních hodinách při posezení u ohně. Příjezd k němu je po samostatné soukromé cestě. Je obklopen upravenou zahradou. Zahrada je domem přirozeně rozdělena na dvě části, z nichž každá je určena... více >>

Vybavení a služby

Chalupa je zcela nová a nabízí ubytování ve dvou moderně vybavených apartmánech, každý se samostatným vchodem (hosté se uvnitř objektu vůbec nemusí potkat). V každém apartmánu je v přízemí prostorný vchod a obývací pokoj s kuchyní. Kuchyň je vybavena sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, varnou konvicí, kávovarem a chladničkou. V obývacím... více >>

Rekreace a služby v okolí

Největším lákadlem okolí je Národní park České Švýcarsko. Snadno lze navštívit i sousední park Saské Švýcarsko. Oba parky jsou doslova protkány sítí turistických tras jak pro pěší, tak i pro cyklisty. Přibližně 20 min. jízdy autem je vzdálen vodní park v Großschönau. V okolí možnost koupání.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jan Krejčí
Informace poskytnul: Jan Krejčí
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz