České hory » Jeseníky » Ubytování » Holčovice » Chalupa u lesa Helena

Chalupa u lesa Helena

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Holčovice
Adresa: 
Holčovice - Komora 25, 79371
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 156 580
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/helenajelenova

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Zlaté Hory - Příčná počasí Zlaté Hory - Příčná


Poloha a dosažitelnost
Aut.zastavka 1,5km, obchod 1,5km, rest.1,5km, koupaliště. Město Albrechtice 10km, Karlova Studánka lázně 10km termál. Lyžování-Holčovice 1km - 2 sjezdovky, Zlaté Hory 10km - 3 sjezdovky, přírodní rašeliniště Rejvíz, lyžařský areál Ovčárna, Hynčice ještěři a jiné pohádkové osoby, Heřmanovice ranč projíždky na koních, okolí vrt studánka s miner. vodou-hřiby maliny ... více >>
Vybavení a služby
Privát se samostatným vchodem - celoročně. 3 ložnice - 9 lůžek. 3 lůžka + postýlka, 2 lůžka, 2 lůžka. V mezipatře rozkládací křeslo. Je zde odpočínkové posezení s el.krbem a šipky. Na patře je koupelna - sprchovací kout umyvadlo, WC. Je zde další samostatné WC. Z patra vede terasa, kde je velký kulatý stůl, židle slunečník a lehátka. V přízemí je po rekonstrukci nová ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Lázně Karlova Studánka, Lázně Jeseník, Lázně Lipová Lázně, přírodní rašeliniště Rejvíz. Velmi čisté a kvalitni ovzduší léčí veškeré dychací nemoci i při krátším pobytu bývá značné zlepšení zdravotního stavu.
Provozovatel: Helena Vlasatá
Informace poskytnul: Helena Jelenová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz