Chalupa u bobra

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Dolní Rokytnice 55, Rokytnice nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 905 305
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chalupaubobra.cz
www.ceskehory.cz/chalupaubobra

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice n. Jizerou, Studenov počasí Rokytnice n. Jizerou, Studenov

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou hlásí 90 - 130 cm sněhu, Typ sněhu: firn


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Dolní Rokytnice 55, mezi zastávkami busu pila-nádraží na Letní straně, na klidné vedlejší, celoročně udržované komunikaci, cca 400m od centra obce a lyžařského areálu Studenov. Parkování je zajištěno přímo u objektu.
Vybavení a služby
Dva vkusně zařízené a vybavené pokoje s celkovou kapacitou 10 lůžek (6+4). K dispozici je kompletně vybavená kuchyně, lyžárna a společenská místnost s tv, fotbálkem a šipkami. Po celém objektu wifi. Pánské, dámské záchody a koupelna se sprchovým koutem.
Rekreace a služby v okolí
Lyžařské vleky 400m.
Provozovatel: David Benda
Informace poskytnul: Andrea Bendová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz