Chalupa Příchovice - Kořenov
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Příchovice » Chalupa Příchovice

Chalupa Příchovice

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Příchovice
Adresa: 
Příchovice 1196
Telefon: 
+420 603208026
Web adresa:
www.ubytovani-prichovice.cz
www.ceskehory.cz/chalupa-prichovice

kapacita  kapacita: 25 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  870 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - Příchovice počasí Kořenov - Příchovice


Poloha a dosažitelnost
Objekt je dosažitelný autem. Pojedete od Prahy přes Turnov, Železný Brod, Tanvald, Desnou v Jizerských horách až do Kořenova. Ihned u silnice ve směru Harrachov je po pravé straně motorest a před ním odbočíte doprava směr Příchovice. PO 900m přijedete k tabuli označující začátek obce Příchovice. Chata je hned u této značky u silnice na levé straně. Zde Vás bude ... více >>
Vybavení a služby
Hostům je k dispozici společenská místnost s krbem, venkovní posezení s ohništěm a stolní fotbal. Wifi připojení je zdarma. V objektu je celkem 7 ložnic, 2 koupelny a vybavená kuchyň. Ve vybavení interiérů je televize, satelit, 2 mikrovlnné trouby, varná konvice, myčka na nádobí, 2 elektrické sporáky s elektrickou troubou. Pobyt s domácím zvířetem - poplatek (300,- Kč/týden)
Rekreace a služby v okolí
Restaurace a obchod v místě - 400m, Koupaliště, tenis Harrachov - 8km, Krytý bazén Kořenov - 900m, Turistické stezky Harrachov - 12km, Lyžarský vlek v místě - 800m, Lyžařské středisko Harrachov - 8km, Paseky nad Jizerovu - 3500m, Rejdice - 2500m, Aquapark, ZOO Liberec - 45km, Sauna, fitcentrum, bowling - 1km.
Provozovatel: Agentura Sport Scholaris s.r.o
Informace poskytnul: Tomáš Veselý
TOPlist