Chalupa Pod Smrkem

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Fryšava pod Žákovou horou
Adresa: 
Fryšava 170, Fryšava pod Žákovou horou, 59204
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 616 535, 777 710 891
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
frysavapodsmrkem.cz
www.ceskehory.cz/frysavapodsmrkem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  708 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Tři Studně počasí Tři Studně


Poloha a dosažitelnost

Chalupa leží v obci Fryšava pod Žákovou horou, je vzdálena 8km od Nového Města na Moravě a 9km od Žďáru nad Sázavou, kam je možné se dostat vlakem, 20m od chalupy je autobusová zastávka "Fryšava u Peňázů" a nekuřácká restaurace. Parkování pro 4-5 aut je přímo u objektu, který je hned u silnice, u objektu je 1200m velká plně oplocená zahrada.

Vybavení a služby

V 1PP se nachází uzamykatelná garáž vhodná pro uskladnění sportovního vybavení. 1NP je opatřeno bezbariérovou plošinou, a obsahuje 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj, samostatnou plnohodnotně vybavenou kuchyň se vstupem na balkon a spižírnou, koupelna se sprchovým koutem a přačkou se sušičkou a samostatné WC. V 2NP je 1x třílůžkový... více >>

Rekreace a služby v okolí

V obci jsou tenisové kurty, potraviny, masna, pošta, velké množství cyklotras, běžeckých tras, snowkiting, nedaleko jsou dvě sjezdovky vzdálené 8 a 12 km, v okolí se nachází velké množství soch Michala Olšiaka, v blízkosti je golfové hřiště. Je možné si zde objednat vyjížďky na koních a v nedalekém oklolí jsou agroturistické farmy se zvířátky a zábavou pro děti.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ladislav Kamenský
Informace poskytnul: Větrovská
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz