Chalupa Křišťanov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Křišťanov
Adresa: 
Křišťanov 10, 383 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 811 392
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupakristanov.cz
www.ceskehory.cz/havlicek

kapacita  kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  925 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Volary počasí Volary


Poloha a dosažitelnost

Chalupa Křišťanov 10 – Šumava, 925m n.m. Chalupa se nachází v obci Křišťanov - na hranici CHKO Šumava a Boleticka. Naši chalupu najdete snadno. Je to poslední dům za Obecním úřadem, naproti baroknímu kostelu Jména Ježíše. Křišťanov se nachází 15km od Volar, 19km od Prachatic a 32km od Českého Krumlova. Výhodná poloha pro výlety na Lipensko, Šumavu, Českokrumlovsko nebo na houbaření a vycházky do okolních lesů.

Vybavení a služby

Pronájem chalupy pro 8-9 osob v době od dubna do října. V přízemí je hlavní místnost kuchyně s posezením u krbových kamen s prosklenými dveřmi. V kuchyni je lednice, kuchyňská linka s varnou deskou, troubou, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí, stůl a 4x židle. K posezení u krbu slouží dvě pohodlná křesla a dřevěná lavice. Dále je v přízemí ložnice s 2 lůžkovou... více >>

Rekreace a služby v okolí

V obci je východiště turistických tras. Koupání – Křišťanovický rybník, rybník ve Ktiši, plavecký bazén Volary, Prachatice. Výlety vodní nádrž Lipno, Libínská rozhledna, Boubín, Knížecí Stolec, Kleť, hrad Hus, CHKO Šumava, Prachatice, Český Krumlov, Lanový park Libín, Stezka korunami. Krásné procházky do okolních lesů. Houbaření. Přímo v Křišťanově jsou k vidění zubři a pratuři.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martin Havlíček
Informace poskytnul: Martin Havlíček
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz