České hory » Šumava » Ubytování » Křišťanov » Chalupa Křišťanov

Chalupa Křišťanov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Křišťanov
Adresa: 
Křišťanov 10, 383 01
Telefon: 
+420-724 811 392
Web adresa:
www.chalupakristanov.cz
www.ceskehory.cz/havlicek

kapacita  kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  925 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Volary počasí Volary


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Křišťanov 10 – Šumava, 925m n.m. Chalupa se nachází v obci Křišťanov - na hranici CHKO Šumava a Boleticka. Naši chalupu najdete snadno. Je to poslední dům za Obecním úřadem, naproti baroknímu kostelu Jména Ježíše. Křišťanov se nachází 15km od Volar, 19km od Prachatic a 32km od Českého Krumlova. Výhodná poloha pro výlety na Lipensko, Šumavu, Českokrumlovsko nebo na houbaření a vycházky do okolních lesů.
Vybavení a služby
Pronájem chalupy pro 8-9 osob v době od dubna do října. V přízemí je hlavní místnost kuchyně s posezením u krbových kamen s prosklenými dveřmi. V kuchyni je lednice, kuchyňská linka s varnou deskou, troubou, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí, stůl a 4x židle. K posezení u krbu slouží dvě pohodlná křesla a dřevěná lavice. Dále je v přízemí ložnice s 2 lůžkovou ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V obci je východiště turistických tras. Koupání – Křišťanovický rybník, rybník ve Ktiši, plavecký bazén Volary, Prachatice. Výlety vodní nádrž Lipno, Libínská rozhledna, Boubín, Knížecí Stolec, Kleť, hrad Hus, CHKO Šumava, Prachatice, Český Krumlov, Lanový park Libín, Stezka korunami. Krásné procházky do okolních lesů. Houbaření. Přímo v Křišťanově jsou k vidění zubři a pratuři.
Provozovatel: Martin Havlíček
Informace poskytnul: Martin Havlíček
TOPlist