České hory » Beskydy » Ubytování » Horní Bečva » Chalupa Františka Horní Bečva

Chalupa Františka Horní Bečva

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Bečva
Adresa: 
Hluboká 222, Horní Bečva
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 963 156
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupafrantiska.cz
www.ceskehory.cz/chata-horni-becva

kapacita  kapacita: 11 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Bečva počasí Horní Bečva

H. Bečva - Sachovka hlásí 30 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází asi 1 km od centra obce Horní Bečva na úpatí hřebenu Vsetínských vrchů. V okolí lesy a louky. Chalupa je dostupná autem v létě i zimě.
Vybavení a služby
Chalupa nabízí ubytování až pro 11 lidí v 3x dvoulužkovém a 1x třílužkovém pokoji a jednom pokoji s přistýlkami. Plně vybavená kuchyně + 2x TV+SAT. 2x WC, 1x koupelna. Chalupa oplocena, ideální pro děti. Domácí zvířata povolena. Možnosti grilování a ohniště. V objektu lyžárna a kolárna. K dispozici kuželky a bazén.
Rekreace a služby v okolí
Chalupa se nachází v centru Beskyd. Ideální místo pro zimní i letní sporty. V létě ideální pozice na cyklo a pěší výlety, koupání v přehradě Horní Bečva, nebo v bazénu Rožnov p. Radhoštěm či aquaparku Frenštát p.R. V okolí tenisové kurty a další sportovní zařízení. V zimě v okolí množství lyžařských areálů (Bílá, Horní Bečva, Pustevny, Soláň, ...) i upravené běžecké trasy.
Provozovatel: Františka Vráželová
Informace poskytnul: Ing. Dušan Vrážel
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz