PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Tisová u Nejdku » Chalupa Eibenberg

Chalupa Eibenberg

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tisová u Nejdku
Adresa: 
Tisová 168 , 362 21 Nejdek v Krušných horách
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 240 320
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
summerwinterhouse.eu www.ceskehory.cz/eibenberg
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 775 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nejdek

Po domluvě

Nově postavená luxusní chalupa v Krušných horách.To správné místo k načerpání sil a energie. Přijeďte a uvidíte


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Luxusně vybavená chalupa Eibenberg nabízí nadstandardní ubytování v předhůří Krušných hor v obci Tisová u Nejdku, která je vzdálená zhruba 15 minut jízdy automobilem od lázeňského města Karlovy Vary. Chalupa je postavena na klidném místě s výhledem do lesa. Turisté a cykloturisté mohou svou cestu začít přímo od chalupy. V zimě se nabízí využití nedalekých ski... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa má k dispozici 3 patra o rozloze 300m2. • 1.patro - prostorná obývací místnost, spojená s plně vybavenou kuchyní,prostoru dominují krásná kachlová kamna s příjemným posezením. Rádio,40-ti palcový TV se satelitním příjmem, WIFI. Jídelní stůl je stavěn na velké rodinné oslavy či posezení jen tak s přáteli. Odpolední siestu můžete strávit na ratanovém... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chalupa Eibenberg má vynikající výchozí polohu pro podnikání výletů autem, vlakem a na kole a zkoumání krásy Krušných hor. V blízkosti: Karlovy Vary 14km, Klínovec 19km, Plešivec 10km sportovní areál na zimu i léto, Přírodní park Jelení - dosud málo známé a neprozkoumané ale nádherné místo. Golfisté určitě ocení výbornou dostupnost golfových hřišť v nedalekém okolí.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Gabriela Gutwirtová
Informace poskytnul: Gabriela Gutwirtová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz