TOPlist

Chalupa Chmelná

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Chmelná u Sušice
Adresa: 
Chmelná 6, 342 01 Sušice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-607 721 339
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-chmelna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 7 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Sušice počasí Sušice

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Chalupa leží v malé obci Chmelná, 5km od Sušice „brány Šumavy“.

Vybavení a služby

V obytné místnosti je k dispozici jídelní kout, kuchyňská linka (el. sporák, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), rozkládací sedací souprava (lůžko pro 1 dospělého nebo 2 děti), TV + satelit.Wi-Fi. V ložnici se nachází manželská postel + 1 lůžko a dětská postýlka. Šatní skříně. V tomto podlaží je koupelna s WC, sprchovým... více >>

Rekreace a služby v okolí

Chalupa stojí uprostřed malé obce Chmelná, 5km od Sušice. Vesnici protíná cyklisty vyhledávaná cyklotrasa 313, která vede ze Sušice do Žichovic a následně k hradu Rabí. V Sušici široké kulturní i sportovní využití krytý plavecký bazén, tenisové kurty, stezka kolem řeky Otavy – in-line brusle, kola, Off-park Sušice, kino ...). Turistické cíle: Sušice... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kolař Josef
Informace poskytnul: Kolář Josef
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz