PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Chaloupka na Mýtě

Chaloupka na Mýtě

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Nový Svět 1, 512 46 Harrachov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-773 237 722
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/na-myte
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov

Je možný

Na soutoku řeky Jizery a Mumlavy se nachází malebná chalupka, roubenka s příjemnou prostornou terasou a prostorem pro děti za chaloupkou. Vhodné pro rybáře, skvělé pro rodiny i team building, vhodné pro turisty, cyklisty i lyžaře vhodné pro seniory, skvělé pro skupinky s dětmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Na soutoku řeky Jizery a Mumlavy se nachází malebná chaloupka, roubenka s příjemnou prostornou terasou a prostorem pro děti za chaloupkou. Vhodné pro rybáře, skvělé pro rodiny i team building, vhodné pro turisty i cyklisty, vhodné pro seniory, skvělé pro skupinky s dětmi. Doporučujeme pro dámskou i pánskou jízdu či motorkáře. Poblíž lanovka na Čertovu Horu, sjezdovka, bobová dráha,krásný les a řeka

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupka je luxusně vybavena. Každý pokoj má vlastní koupelnu i toaletu. K dispozici je obrovská profi kuchyň s lávovým grilem, konvektomatem, lednicemi, mikrovlnou troubou, atd.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chaloupka se nachází v klidném nerušeném prostředí o samotě. Proto je možnost využít i večírky, párty, oslavy atd... které jsme schopní na požádaní uspořádat dle vašich představ. Naproti chaloupce je pouze jeden objekt a to benzínka která má své výhody jelikož je nonstop.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jarmila Havelka
Informace poskytnul: Lucie Varadyová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz