PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Chaloupka Harrachov

Chaloupka Harrachov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Nový Svět 1, 512 46 Harrachov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 244 225, 721 304 811
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chaloupkaharrachov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov počasí Harrachov

Harrachov hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Je možný

Na soutoku řeky Jizery a Mumlavy se nachází malebná chalupka, roubenka s příjemnou prostornou terasou a prostorem pro děti za chaloupkou. Vhodné pro rybáře, skvělé pro rodiny i team building, vhodné pro turisty, cyklisty i lyžaře vhodné pro seniory, skvělé pro skupinky s dětmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Na soutoku řeky Jizery a Mumlavy se nachází malebná chaloupka, roubenka s příjemnou prostornou terasou a prostorem pro děti za chaloupkou. Vhodné pro rybáře, skvělé pro rodiny i team building, vhodné pro turisty i cyklisty, vhodné pro seniory, skvělé pro skupinky s dětmi. Doporučujeme pro dámskou i pánskou jízdu či motorkáře. Poblíž lanovka na Čertovu Horu, sjezdovka, bobová dráha,krásný les a řeka

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupka je luxusně vybavena. Každý pokoj má vlastní koupelnu i toaletu. K dispozici je obrovská profi kuchyň s lávovým grilem, konvektomatem, lednicemi, mikrovlnou troubou, atd.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chaloupka se nachází v klidném nerušeném prostředí o samotě. Proto je možnost využít i večírky, párty, oslavy atd... které jsme schopní na požádaní uspořádat dle vašich představ. Naproti chaloupce je pouze jeden objekt a to benzínka která má své výhody jelikož je nonstop.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jarmila Havelka
Informace poskytnul: Lucie Varadyová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz