TOPlist

Chata Rozárka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Dvůr
Adresa: 
Dolní Dvůr č.p. 164 GPS:50°39'2.63
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-499 731 640 618
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
rozarka-dolnidvur.cz
www.ceskehory.cz/ceskachalupa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Dvůr počasí Dolní Dvůr


Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v obci Dolní Dvůr v srdci Krkonoš, pouhých 8km od města Vrchlabí. Parkoviště je přímo před domem. Chata je celoročně bezproblémově dostupná.

Vybavení a služby

Ubytování je v 8 dvojlůžkových pokojích se sprchou, WC, WiFi a s možností přistýlky. K dispozici hostům je také plně vybavená kuchyně, jídelna/společenská místnost, sauna a krytý venkovní bazén 7x4m se solárním ohřevem (v provozu červen - září). Posezení na terase a na zahradě včetně možnosti využití zahradního grilu a ohniště. V případě zájmu v zimě zařídíme vyjížďky na saních s koňským potahem.

Rekreace a služby v okolí

Lyžařské areály: Dolní Dvůr 600m, Luisino údolí 1km, Skiaréna Černá Hora 11km, Herlíkovice 12km. Léto - trasy pro turistiku i cykloturistiku přímo z Dolního Dvora. Golf Prosečné 11km

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kohlíčková Iva
Informace poskytnul: Kohlíčková Iva
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz