Červený Vršek

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Turnov, U Rybníka
Adresa: 
U Rybníka 62, Turnov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 559 047, 608 538 175
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/cervenyvrsek

kapacita  kapacita: 9 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Turnov počasí Turnov


Poloha a dosažitelnost
Ubytování na okraji města Turnov (2,5km). Krásné, klidné, slunečné místo. Jedná se o 2 samostatné apartmány. 2km vlaková zastávka, v místě autobusová zastávka
Vybavení a služby
Apartmán č.1 - ložnice s manželskou postelí, obývák - dvě postele, TV, plně vybavená kuchyň, koupelna - sprchový kout, WC, možnost zapůjčení cestovní postýlky, možnost přistýlky, malý dětský bazén, pískoviště, houpačka • Apartmán č.2 - 2 postele + palanda, plně vybavená kuchyň, oupelna - sprchový kout, WC, možnost zapůjčení cestovní postýlky • Objekt je nekuřácký a bez domácích zvířat.
Rekreace a služby v okolí
Ideální poloha k výletům. Koupání: Bělá - koupaliště (2km), plavecký bazén Turnov 2,5km a Liberec, Aquapark v Liberci a Jičíně, rybníky a koupaliště v okolí. 4km velké dětské hřiště - ŠŤASTNÁ ZEMĚ - Radvánovice. Skalní města a rozhledny: Klokočské skály, Betlémské skály, Besedické skály, Suché skály, Prachovské skály, Hruboskalsko, Drábské světničky, Rozhledna ... více >>
Provozovatel: Krejčí Svatopluk
Informace poskytnul: Krejčí Svatopluk
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz