Rekreační zařízení v Černé v Pošumaví

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
cena za osobu/noc: 250 Kč, přistýlka: 150 Kč

25.12. - 1.1.
cena za osobu/noc: 290 Kč, přistýlka: 150 Kč
Letní sezona - ceny
1.7. - 31.8.
cena za osobu/noc: 290 Kč, přistýlka: 150 Kč
Období mimo sezónu - ceny
cena za osobu/noc: 250 Kč, přistýlka: 150 Kč
Další informace:
Pobyt na 1 noc +50 Kč/os
K ceně je zapotřebí připočíst rekreační poplatek 15 Kč/os/den a ubytovací poplatek 6 Kč/os/den

Osušky, ručníky, utěrky, obuv na přezutí a hygienické prostředky nutno vzít s sebou.

Nástup ubytování 15.00 - 17.00
Ukončení nejpozději 10.00

V rekreačním zařízení je zákaz kouření a rovněž není povolen pobyt domácích zvířat, není ani umožněn pobyt s dětmi do věku 2 let.

Nástup ubytování DLE DOHODY
Ukončení nejpozději 10.00

V rekreačním zařízení je zákaz kouření a rovněž není povolen pobyt domácích zvířat, není ani umožněn pobyt s dětmi do věku 2 let.

Při rezervaci se platí 50% ceny. 15 dní pře nástupem se platí zbytek. Při rezervaci kratší než 15 dní se platí celá částka. Celková cena se platí včetně rekreačních poplatků, vše převodem.

Stornopoplatky :
30 dní a více žádné
30 - 22 dní 25% z předem stanovené ceny
21 - 15 dní 50% z předem stanovené ceny
14 - 8 dní 75% z předem stanovené ceny
7 a méně dní 100% z předem stanovené ceny
Stravování
Individuální stravování - k dispozici společná kuchyňka vybavená sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím na vaření i stolování
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz