Rekreační rodinný dům u Slezské Harty

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ceny shodné po celý rok
Letní sezona - ceny
Smluvní cena pronájmu celého RD včetně zahrady:
1 den 1500,- Kč
2 dny 2500,- Kč
3 dny 3000,- Kč
4 dny 4000,- Kč
5 dnů 5000,- Kč
6 dnů 6000,- Kč
7 dnů 6000,- Kč (7.den je zdarma jako bonus)
Další informace:
Každý případný další týden pronájmu bude jeho cena počítána jako zcela nový pronájem podle shora uvedené cenové stupnice.

Ložní prádlo se vyměňuje pro jednoho a téhož nájemníka jednou týdně a dále vždy s nástupem nového nájemníka. Počet dnů pronájmu se stanoví podle počtu nocí.

K ceně nájemného je nájemník povinen zaplatt spotřebovanou pitnou vodu a spotřebovaný el.proud, podle odpočtu na vodoměru a elektroměru, a to v den předávání objektu majiteli.

V době letních prázdnin v zájmu co nejleptího využití rekreačního RD mají přednost týdenní pronájmy, a to vždy od soboty do soboty.

Starý nájemník je povinen uklizený objekt předat v sobotu do 11 hodin a nový nájemník je povinen nastoupit téhož dne v době od 14 do 16 hodin.

Nájemník se po celou dobu pronájmu nachází v objektu sám, zatímco majitel objektu se zdržuje na své trvalé adrese v Ostravě, což je vzdálenost 70km. Je proto nezbytné, aby nájemník všechny dotazy a případné připomínky sdělil při nástupu do objektu. Zejména na dodatečné připomínky nebo výtky týkající se úklidu objektu nebude brán zřetel.

Za příplatek 500,- Kč pronajme pronajimatel až na dobu jednoho týdne nafukovací loď Palavan se dvěma plovoucími pádly
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz