Polubenka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
26000 Kč/chalupa/týden (19.12.- 31.03.)
Letní sezona - ceny
18000 Kč/chalupa/týden (01.07.- 31.08.)
Období mimo sezónu - ceny
10000 Kč/chalupa/týden
7000 Kč/chalupa/víkend
Další informace:
Objekt je pronajímán vždy celý.
Zkrácené pobyty, jiné termíny mimo sezónu možné po domluvě.

Možno ubytovat 1-23 osob.

V uvedených cenách je zahrnuto:
zapůjčení povlečení, palivové dřevo do krbových kamen

Ceny nezahrnují spotřebované energie (bude vyúčtováno dle skutečné spotřeby), poplatky místnímu úřadu (20 Kč/dospělá os/den) a závěrečný úklid (hosté po sobě uklízí sami).

Možnost zapůjčení výčepního zařízení, naražeč typu žehlička. (500 Kč/týden, 300/víkend)

Nájemci se zavazují, že při ukončení pobytu vrátí objekt uklizený ve stavu, ve kterém ho převzali.

Objekt je nekuřácký.

Během Vašeho pobytu není majitel přítomen.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz