Penzion Na staré poště

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Dospělá osoba: 450 Kč/1 noc
Děti 3-12 let: 350 Kč/1 noc
Děti do 3 let zdarma

V termínu od 25.12. do 5.1. je cena lůžka 500 Kč
Letní sezona - ceny
Dospělá osoba: 450 Kč/1 noc
Děti 3-12 let: 350 Kč/1 noc
Děti do 3 let zdarma
Další informace:
Osoba samostatně na pokoji: 500 Kč
Poplatek obecnímu úřadu: 20 Kč/dosp.osoba/1 noc

V den odjezdu nutno uvolnit pokoj do 10 hodin, ubytování zvířete pouze po domluvě.


Smluvní podmínky

1) Klient má právo stornovat pobyty bez poplatku do 28 dní před nástupem klientů. V případě stornování pobytu v kratší než výše uvedené době, budou klientovi účtovány následující storno poplatky: 27-21 dní před příjezdem: 5% z ceny stornovaného pobytu, 20-14 dní před příjezdem: 10% z ceny stornovaného pobytu, 13–7 dnů před příjezdem: 30% z ceny stornovaného pobytu, 6–2 den před příjezdem 50% z ceny stornovaného pobytu, 1 den před příjezdem nebo při nezahájení objednaného pobytu: 100% z ceny stornovaného pobytu.

2) Při předčasném odjezdu je účtován stornopoplatek ve výši 100% ze zbývající ceny.
Stravování
Dospělí - snídaně: 80 Kč, polopenze (snídaně 80 Kč, večeře 120 Kč): 200 Kč
Děti do 10 let - snídaně: 60 Kč, polopenze (snídaně, večeře): 140 Kč
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz