Penzion Myšková

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
V zimní sezóně se pronajímá pouze celý objekt.
Cena bude upřesněna na základě domluvy s majitelem.
Letní sezona - ceny
01.04. - 31.10.

Osoba: 340,- Kč/noc, dítě 290,- Kč/noc

Celý objekt na týden: 23 900,- Kč
Slevy:
Děti do 2 let zdarma (bez nároku na lůžko)
Další informace:
Sazba místního poplatku dle vyhlášky 15 Kč/osoba/noc

Počítá se s týdenní výměnou hostů ubytovaných na pokoji - lze domluvit i jinak.

V ceně je tedy kompletní úklid každý týden nebo v den výměny hostů.
V ceně je zahrnuto: ložní prádlo, utěrky, toaletní papír, mycí prostředky, parkování před objektem, dřevo na oheň, uhlí na gril, užívání zahrady

Pevná rezervace nastává po obdržení zálohy na účet
Doplatek za ubytování je splatný v den nástupu. V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení finanční částky.

Nástup pobytu: po 14. hodině. Možnost dřívějšího příjezdu po domluvě. Pro finální potvrzení příjezdu je vhodné zavolat nebo poslat SMS na tel: +420-739 028 225, nejlépe 1 hodinu před příjezdem.

Odhlášení hostů: nejpozději do 10 hodin v den odjezdu, případně po domluvě

Domácí zvíře: 80 Kč/den
Stravování
Stravování je možné v restauraci vzdálené 300m.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz