Penzion Lukeš

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
02.01.2018 - 31.03.2018
Dítě od 1 do 3 let 135 Kč
Dítě od 4 do 10 let 235 Kč
Dospělí 340 Kč
Letní sezona - ceny
01.04.2018 - 02.09.2018
Dítě od 1 do 3 let 90 Kč
Dítě od 4 do 10 let 175 Kč
Dospělí 250 Kč
Období mimo sezónu - ceny
03.09.2018 - 19.12.2018
Dítě od 1 do 3 let 105 Kč
Dítě od 4 do 10 let 155 Kč
Dospělí 230 Kč
Slevy:
6 nocí 7% z ceny ubytování
7 nocí 10% z ceny ubytování
Další informace:
Ubytování pouze na jednu noc je o 90 Kč dražší.
V ceně není započten poplatek OÚ Vítkovice. Dítě 2 Kč/noc. Dospělí 14 Kč/noc.
V případě nejasností rádi zodpovíme Vaše dotazy telefonicky nebo na e-mailu.
Stravování
V těsné blízkosti penzionu (100m) je obchůdek otevřený 7 dní v týdnu, každý den čerstvé pečivo, základní potraviny, uzeniny, zelenina.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz